Oidentifierad konstnär
2019-12-14
712789
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna, olja på duk, ca 33x27 cm
Dukskador, ej tillhörande ram