Esaias Thorén färglitografi
2019-12-10
712767
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med ansikten och äpplen, signerad och daterad Esaias Thorén -67. märkt H.C. XXI/XL, färglitografi, bildyta ca 42x50,5 cm