Erland Cullberg oljemålning
2019-12-12
712721
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 87x78 cm