VJETESLAV KLIUCHNIKOV
2019-12-11
712665
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Vår i Björkhagen", signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2009, olja på duk, ca 40x60 cm