Vas 1900-talets första hälft
2019-12-14
712591
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, 1900-talets första hälft, glas, dekor av polykromt överfång av stiliserade blommor, höjd ca 16,5 cm
PROVENIENS: Stopalo