Bert-Håge Häverö
2019-12-10
712565
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) "Norrtelje", signerad samt numrerad 139/360, ca 38x52,5 cm, ej ramad