Madeleine Pyk
2019-12-23
712484
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad och numrerad 4725/5000, färglitografi, bildyta ca 56x40 cm