Madeleine Pyk
2019-12-23
712483
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Sommar i Provence", signerad och numrerad 3535/5000, färglitografi, bildyta 56x40 cm