Ulrica Hydman Vallien
2019-12-16
712478
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm
Oramad