Grand tour souvenir

Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRAND TOUR SOUVENIR i form av obelisker, 1 par, 1900-talets första hälft, olika marmorsorter, bl a rosso levanto, höjd ca 40 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Minimala nagg, slitage

712436

2019-12-11