Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CREMÈKOPPAR, 1 par, porslin, kina, 1700-tal, höjd ca 8,5 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor och nagg
712325
2019-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner