Peter Dahl litografi
2019-12-10
712281
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2009): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, numrerad 97/350, färglitografi, ca 43x58 cm