Carl Gunne Skeppsholmen
2019-12-09
712198
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Skeppsholmen sedd från Gustaf III´s staty, signerad Gunne, olja på duk, 33,5x55,5 cm
Svensk privatsamling
(Stockholmsbilder)