Astrid Sylwan färgetsning
2019-12-09
712192
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (1970): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad E/A 3/35, ca 51,5x67 cm