Bertil Wahlberg
2019-12-10
712133
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980):Sydländsk apelsinlund, signerad Wahlberg, olja på duk, 70x100 cm