Bengt Lindström färglitografi
2019-12-28
711989
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), komposition färglitografi, signerad och numrerad, motivmått ca 52x72,5 cm
Ej examinerad ur ram