Tekannor samt tedosor Kina 17/1800-tal
2019-12-16
711940
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KINA, 4 dlr, 17/1800-tal, 2 tekannor samt 2 tedosor, höjder ca 9-12 cm
Skador, lagningar