Anshelm Dahl oljemålning
2019-12-11
711895
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Motiv med segelbåt, signerad samt daterad 1919, olja på duk, ca 49x76 cm