Lage Lindell litografi
2019-12-09
711876
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 39/41, färglitografi, bladstorlek ca 47x63 cm