Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-12-09
711875
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, daterad -77, Provtryck, färglitografi, bildstorlek ca 29x38,5 cm
Något bucklig