Oljemålning Olof Krumlinde
2019-12-16
711856
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Kustlandskap, troligen från Kullen, signerad och daterad, olja på duk, ca 35 x 60 cm