M Pyk Stockholm
2019-12-13
711832
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Skridskoseglaren", signerad, ea, färglitografi, ca bildmått ca 46x37 cm