Bordsduk 1800-tal
2019-12-13
711769
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSDUK, 1800-talets andra hälft, linnedamast, dekor av vindruvsklasar, bård med draperimönster, ca 285x210 cm
Ingår i temaauktionen Silver och det dukade bordet