Förrättsbestick
2019-12-09
711690
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÖRRÄTTSBESTICK, 4 dlr, silver, Paris, minerva stämplade, originaletui, längd ca 15-19 cm, vikt ca 164 g
Bruksslitage