Japansk Makimono
2019-12-10
711638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAPANSK MAKIMONO, bildrulle, tidigt 1900-tal, målad på siden, ca 367x43 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage