Bordslampa
2019-12-09
711635
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, empirstil, 1900-talets mitt, två ljuspunkter, patinerad brons samt må¨lad plåt, höjd ca 44 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage