Soffa 1800-tal
2019-12-10
711617
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1800-tal, senbarockstil, bemålad, bronserade detaljer, stoppad sits, ljus klädsel, längd ca 145 cm, sitthöjd 44, djup ca 60 cm
Senare bemålning o klädsel, ytskador