Johannes Olsson
2019-12-12
711591
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Tänkaren, signerad Johannes O, olja på duk, ca 104x100 cm