Akvarell 1800-tal Kina
2019-12-10
711508
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, akvarell på papper, religiös scen, lös text på rispapper, ca 45x126 cm, stämpel i nedre höger hörn
Fläckar, smärre hål,