Bengt Lindström
2019-12-08
711372
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 70/250, färglitografi, bladmått ca 53x74 cm
Något gulnad