Bonbonjär silver Moskva
2019-12-08
711348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BONBONJÄR, silver, Ryssland, Paul I, godronerat liv med graverad dekor, uppsvängda hänklar, kvadratisk fotplatta med pärldekor, stämplad Moskva n.B 1800, höjd 17,5, vikt 465 g
Lockinsida med graverat personnummer, ena hänkeln lagad, slitage