Vas Japan
2019-12-07
711264
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS, porslin, satsuma, Japan, 1900-tal, polykrom dekor av figurer, höjd 57 cm.
Sedvanligt slitage.