Takampel empire
2019-12-15
711235
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TAKAMPEL, 1800-tal, empire, patinerad plåt och förgylld brons, höjd ca 58 cm, diam ca 40 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad