Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIRJAM VAINIO (1917-2011): (2 st) en med stadsmotiv, signerad och daterad -64, den mindre komposition med figurer, signerad, olja på duk, olja på pannå, ca 33x41 resp. ca 20x19 cm
711222
2019-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här