En samling luktdosor i silver
2019-12-08
711219
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LUKTDODOR, 6 st, 1800-tal, silver, rund form, graverad dekor, 5 med ögla, invändigt förgyllda, diameter 3-4,5 cm
Delvis med slitage och skador