Fåtölj
2019-12-25
711101
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, stomme av bok, 1900-talets senare hält, fällbar, rygg ställbar i tre läge, höjd ca 75 cm, bredd ca 70 cm
slitage