Dosor i form av snäckor
2019-12-08
711038
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DOSOR, 3 st, 1800-tal, bl.a. kaurisnäckor, med mässing och silvermontage, längd 6,5-7,5 cm
Skador, löst lock