Dockor tyg

Dockor  tyg
Dockor  tyg
Dockor  tyg
Dockor  tyg
Dockor  tyg
Dockor  tyg

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKOR, 3 st, 1920-30-tal, varav 2 st s.k boudoir dockor samt en asiatisk, längd 60-80 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador förekommer

711019

2019-12-14