Bordslampa
2019-12-07
710971
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, 1940-tal, modell 15199, fot och skärm av mässing, höjd ca 48 cm
Omfattande slitage, skärmfäste med skador