Ljuskrona
2019-12-06
710969
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSKRONA, 18/1900-tal, 6-armad, stomme i mässing, behängd med prismor, höjd ca 89, diameter ca 64 cm
Renoverad, kompletterad, lagningar, skador, manschetter saknas