Reijo Sirkeoja fat slver
2019-12-06
710949
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REIJO SIRKEOJA, fat, silver, Finland, 1960-tal, triangelformat, hamrad dekor samt i relief, diameter ca 20 cm
Slitage