Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-12-06
710889
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Räv, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2012, olja på duk, 35x27 cm