Piedestal
2019-12-06
710870
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
PIEDESTAL, Kina, sent 1900-tal, skuren dekor, bemålade, höjd ca 48 cm, största bredd 44 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Något lös i fogarna, partiell flagad färg, slitage