Oidentifierad konstnär
2019-12-05
710798
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad A Bergström 1923, olja på pannå, ca 24x39 cm