Kunglig Dansk servisdelar Musselmalet helblond
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KUNGLIG DANSK, 5 dlr, Musselmalet, helblond, fat på fot modellnr 21, vas modellnr 1/1162, skål modellnr 1/1001, uppläggningsfat modellnr 1/1056, uppläggningsfat modellnr 1/1149, fat ca 40x33 respektive 27x23 cm
fat på fot med nagg samt lagning, uppläggningsfat 1/1056 samt 1/1149 2a sortering
710792
2019-12-17