Bertil Öhlund
2019-12-07
710773
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): "Château Montford" , signerad, olja på duk, ca 46x55 cm