Elis Ryberg oljemålning
2019-12-05
710727
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIS RYBERG (född 1919): "Express II", signerad Elis Ryberg, olja på duk, ca 55x65 cm