Joy Egnel
2019-12-10
710687
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOY EGNEL (1920-2001): Rektanglar mot gult, signerad Egnel, olja på duk, ca 80x55 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer