Peter Freudenthal färglitografi
2019-12-05
710683
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, färglitografi, signerad och daterad Peter Freudenthal 1991, 59/80, bladmått ca 36x42 cm