Jugend kandelaberpar
2019-12-10
710672
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
KANDELABERPAR, försilvrad metall, jugend 1900-tal, höjd 25,5 cm, diameter 28 cm
Lätt slitage